poniedziałek, 27 stycznia 2014

RGA: nowa naturalna metoda leczenia dostępna w THERIOSie!

Co to jest RGA?
RGA to naturalna metoda leczenia polegająca na wykorzystaniu fal milimetrowych.
Jest to metoda niezwykle prosta i niezwykle skuteczna. Sercem tej technologii jest kryształ rezonansowy, który działa jak dysk twardy komputera. Aparat RGAmed emituje unikalne promieniowanie, które przywraca równowagę organizmu, która jest tak ważna w leczeniu większości chorób. 

Opis przypadku:
Tina. Fot. z archiwum właścicieli.
Tina, 11-letnia suczka rasy owczarek niemiecki.
Objawy: porażenie zadu, znaczne niedobory neurologiczne w kończynach tylnych, dysplazja stawów biodrowych, zaawansowana spondyloza kręgosłupa. Nadwaga. Brak reakcji na wcześniejsze leczenie.
Leczenie: 10 sesji rga w odstępach 24-godzinnych, wspomagająco chondroprotektory i witaminowe leki poprawiające funkcjonowanie układu nerwowego.

14.01. (I zabieg): Już dzień po pierwszym zabiegu właściciele zauważyli niewielką poprawę. 

18.01.: stabilniejszy chód, łatwiejsze wstawanie. 

19.01.: wiadomość mailowa od właścicieli: "Szanowni Państwo. Piszemy do Państwa bardzo przyjemną wiadomość o naszej Tinie. Po 5-ym zabiegu wyraźniej lepiej chodzi. Widać jak delektuje się chodzeniem. Jest bardziej aktywna. Kontroluje wydarzenia wokół naszej posesji." 

21.01.: Tina nie chce wchodzić do domu, sama chętnie spaceruje po ogrodzie. 

24.01.: wiadomość mailowa od właścicieli: "Dzisiaj po raz pierwszy w drodze na dziewiąty zabieg Tina przez całą trasę do przychodni patrzyła przez okno i ani na moment nie położyła się na tylnej kanapie. Zdecydowanie warknęła na kontrolującą mnie policjantkę w połowie drogi do Myślenic. Przesyłam pozdrowienia." 

26.01.: wiadomość mailowa od właścicieli: "Szanowni Państwo. Tina w sobotę zakończyła 10 zabieg RGA. Jedną z zauważalnych zmian w jej zachowaniu, to powrót spontanicznej i żywiołowej reakcji na głaskanie. Poza tym to chętne wychodzenie z domu i dłuższe, mimo niemałego mrozu pobyty na zewnątrz. Przesyłam pozdrowienia."

Dziękujemy za informacje i trzymamy kciuki za dalszą poprawę!

Więcej informacji o wskazaniach na stronie Przychodni Weterynaryjnej THERIOS 

Tina w czasie zabiegu RGA. Fot. THERIOS.
Aparat RGAmed wykorzystywany w PW THERIOS.
Tina delektuje się spacerem. Fot. z archiwum właścicieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz